Nové turistické známky a nálepky

Nové turistické známky významných krupských památek právě v prodeji!

Město má novou sérii turistických známek a nálepek

Krupka vydala nové turistické známky i s nálepkami. Jde o známky s označením No. 2881 Hrad Krupka, No. 2882 Hasičské muzeum, No. 2883 Bazilika Panny Marie Sedmibolestné, No. 2884 Štola Starý Martin a No. 2887 Lanovka na Komáří vížku. Všechna zmíněná místa mají své turistické známky vůbec poprvé. Cena turistických známek zůstává stejná jako dosud, tedy 40 korun za kus, nálepka stojí 15 korun. Turistické známky mohou zájemci zakoupit v Turistickém infocentru Města Krupka na městském úřadě. V Infocentru Hornické krajiny Krupka v Husitské ulici bude k dostání turistická známka a nálepka hradu Krupka No. 2881, starší známka města Krupka No. 1351 a Výroční turistická známka "UNESCO". Známka lanové dráhy se bude prodávat i na dolní stanici lanovky, známka hasičského muzea přímo v muzeu a známka štoly Starý Martin na pokladně štoly.

Autor: Lenka Navrátilová, Poslední aktualizace: 03.05.2024 09:21