DO KRUPKY

VLAKEM

Krupka, zastávka Bohosudov, leží při hlavní železniční trati mezi Teplicemi a Ústím nad Labem. Vlaková stanice Bohosudov je od centra města, Mariánského náměstí, vzdálená 2 km. U železničního přejezdu je autobusová zastávka MHD.

AUTOBUSEM

Do Krupky jezdí autobusové linky příměstské dopravy Teplice, v současné době zde provozuje MHD dopravce ČSAD Slaný s.r.o. Autobusové zastávky jsou rozmístěné po celé Krupce, včetně centra města i památkové zóny.

AUTEM

Parkoviště, kde kdykoliv pohodlně zaparkujete, je v centru za budovou Městského úřadu Krupka nebo u městského stadionu v ulici U Stadionu. Pro cestující lanovou dráhou je určená parkovací plocha pod dolní stanicí v Bohosudově. V památkové zóně, Husitské ulici, je možné parkovat podél chodníku, ovšem je těžké zde najít volné místo. Jedno vyhrazené parkovací místo je pro návštěvníky Infocentra Hornické krajiny Krupka. Zájemcům o prohlídku štoly Starý Martin je k dispozici parkoviště v prostoru zdejšího venkovního muzea. Velké parkoviště je také pod Komáří vížkou u hlavní silnice do Fojtovic.

ZÁJEZDOVÝM AUTOBUSEM

Zájezdový autobus je možné zaparkovat na odstavném parkovišti u městského stadionu v ulici U Stadionu, na čas sjednané prohlídky u štoly Starý Martin a na parkovišti pod Komáří vížkou u hlavní silnice do Fojtovic.

 

Podrobná mapa města 

V podrobné mapě města najdete ulice, infocentra, městský úřad, městskou policii, jednotku požární ochrany, nákupní střediska, pošty, lékárny, restaurace, památky apod.

Plánek s památkami

Plánek s vyznačenými památkami a dalšími zajímavými místy, která stojí za vidění. 

Poslední aktualizace: 21.07.2022 10:59
Všechny informace
Sdílet